BUKOVEL 2009

Relacje z wyjazdów Wytwórni Wypraw

Moderator: Kniaź

BUKOVEL 2009

Postprzez kwiaaat » Wto Lut 17, 2009 10:23 am

Niniejszym składam Pawłowi wyrazy uznania za organizację wyjazdu do Bukovela w tym roku. Porównując z rokiem ubiegłym zdecydowanie bardziej podobał mi się zarówno program wyjazdu jak i miejsce zakwaterowania. Może i ten Mikuliczyn jest mniej kurortowy niż Worochta ale za to chata była bardzo fajna (zresztą zawsze lepsza chata niż hotel, szczególnie pod kątem imprezowym) no i dojazd na stok lokalną komunikacją całkiem dobry więc kto nie chciał nie musiał się rano na autokar zrywać (niech żyje wolność i swoboda :P). Poza tym dobrą opcją był powrotny nocleg we Lwowie, po czym zwiedzanie ostatniego dnia i wyjazd po południu do Warszawy (nie trzeba się było rano zrywać z wyra).
Ogólnie uznaję ten wyjazd za udany, szkoda tylko, że ostatnio nie wychodzą narty w Sławsku, bo tam klimat był zawsze jeszcze fajniejszy (i więcej folkloru i ceny dużo tańsze i bimberek od gospodarzy).

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników
Kwiatek M.
kwiaaat
 
Posty: 10
Rejestracja: Wto Lut 17, 2009 9:58 am

Re: BUKOVEL 2009

Postprzez justa » Czw Lut 19, 2009 8:15 pm

Hej,
nie mam porównania z poprzednimi wyprawami Wytwórni, bo byłam na takim wyjeździe po raz pierwszy. Jeżeli chodzi o mnie, to wyjazd był udany organizacyjnie i towarzysko. Każdy mógł się na nim odnaleźć. Większość pojechała z nastawieniem na narty i można było jeździć do bólu, autokar codziennie zawoził na stoki i przywoził do Mikuliczyna. Okazji do tego, aby się dobrze pobawić po nartach też nie zabrakło. Jeżeli ktoś miał ochotę, to we Lwowie też można było co nieco zobaczyć. Myślę, że większość dobrze się bawiła i w częścią na pewno spotkamy się za rok na podobnym wyjeździe.
Pozdrawiam
Justa
justa
 
Posty: 1
Rejestracja: Czw Lut 19, 2009 7:31 pm

Re: BUKOVEL 2009

Postprzez agniecha » Czw Lut 19, 2009 11:27 pm

Hej. Pozdrowienia dla wszystkich. Zgadzam się w 100 proc. Zakwaterowanie o wiele lepsze niż rok temu w hotelu w Worochcie. Klimacik w chacie fajny. Dojazdy na stoki - rewelacja. Tadek ubawił mnie setnie... :lol: do teraz nie mogę przestać się śmiać. Narty - jak zwykle rewelacja - super, pogoda dopisała. Nic dodać, nic ująć. Towarzystwo mogłoby trochę bardziej się rozruszać na imprezie w knajpce, ale... to przychodzi chyba z wiekiem. Mam na myśli - nie tracić czasu - tylko tańczyć i śpiewać - bo to każdy może. Paweł dzięki raz jeszcze za super wyjazd. Piszę się na następne szusowanie.
Agniecha
agniecha
 
Posty: 2
Rejestracja: Czw Lut 19, 2009 11:23 pm

Re: BUKOVEL 2009

Postprzez krolik » Pon Lut 23, 2009 9:01 am

Hej,
oczywiście podzielam Wasze zdanie, ale nie byłbym sobą gdybym nie wtrącił czegoś od siebie. Wy tu o samych superlatywach a ja dwa słowa o brakach w wyprawie. Otóż dla mnie jedynym minusem wyprawy jest to że trwa tylko tydzień. Zdecydowanie za krótko uważam.
Poza tym na przekór tym co się rozpisują na różnych formach było zaj...................

P.S. Zamiast kropek powinno być w całości i jeszcze pogrubione ale jak się rejestrowałem zgodziłem się na nieużywanie niecenzuralnych słów co jest dla mnie niezrozumiałe. Czasami trzeba użyć żeby podnieść rangę wypowiedzi. Prawda Kasiu??

Pozdrowienia dla wszystkich
krolik
 
Posty: 1
Rejestracja: Pon Lut 23, 2009 8:54 am

Re: BUKOVEL 2009

Postprzez becia80 » Śro Lut 25, 2009 7:04 pm

hejo!
tak zdecydowanie tydzień takiego szaleństwa to za mało... nie wątpliwie miejsce do spania zdecydowanie lepsze niż w zeszłym roku, a to podstawa, bo klimat jak zawsze zależy od ekipy a ta też była lepsza niż rok temu :)
to widzimy się na imprezce po narciarskiej?? :D
becia80
 
Posty: 2
Rejestracja: Śro Lut 25, 2009 6:57 pm

Re: BUKOVEL 2009

Postprzez krzynio » Pią Lut 27, 2009 8:35 am

AVE
Byłem pierwszy raz na wyjeździe z Pawłem i tylko mogę napisać, że za rok też pojadę, bo ekipa oraz klimat były super 8-)
Troszkę człowiek chodził niewyspany i zmęczony ale za to, jakie były atrakcje dla ducha i ciała :D

Pozdr i do zobaczenia przy "pifku"
Krzynio
krzynio
 
Posty: 1
Rejestracja: Pon Lut 16, 2009 11:38 am


Wróć do Wyprawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron