Bałkany - 2 września

Relacje z wyjazdów Wytwórni Wypraw

Moderator: Kniaź

Bałkany - 2 września

Postprzez xyz123 » Śro Sie 31, 2011 5:56 pm

Witam!
2 września w planach wyjazd na Bałkany. Czy jedzie ktoś jeszcze (i czy wyprawa dojdzie do skutku?) :D Wykupiłem całkiem niedawno, dopiero w zeszły czwartek, a na FB dalej reklamują wolne miejsca :)
Macie może kontakt do pilota, bo z moim informacji Pani Zofia jest chora i nie planuje wyjazdu? Zresztą bardzo trudno jest się skontaktować z kimś z Wytwórni, co jest już trochę deprymujące :?

Pozdrawiam
Szymon

P.S. Stawiam dobre piwko za 2 miejscówki w autokarze, gdyż dosiadam się z kolegą w Krakowie!
xyz123
 
Posty: 2
Rejestracja: Śro Sie 31, 2011 5:37 pm

Re: Bałkany - 2 września

Postprzez Otom Ja » Śro Sie 31, 2011 9:28 pm

Cześć,

miło w końcu zobaczyć jakiś wątek związany z tą "wyprawą". Mogę Cię pocieszyć (lub też nie, sam nie wiem) że ja też nie mogę się dodzwonić do biura. Nie wiem o co chodzi. Bądźmy w każdym razie dobrej myśli.

Pzdr
Otom Ja
 
Posty: 2
Rejestracja: Śro Sie 31, 2011 9:17 pm

Re: Bałkany - 2 września

Postprzez paulina » Śro Sie 31, 2011 10:40 pm

Hej!
To ja Was wszystkich pocieszę ;) my jedziemy zwartą pięcioosobową grupą i nawet mamy stały kontakt z wytwórnią (choć na początku rzeczywiście nie było to łatwe ;)) ale ponieważ to mój trzeci wyjazd z nimi to już się przyzwyczaiłam ;) Choć informacja, że pani Zofia z nami nie jedzie jakoś do nas nie dotarła, ale pewnie zorganizują nam kogoś innego:D
Już nie mogę doczekać się piątku..
Pozdrawiam,
Paulina
paulina
 
Posty: 6
Rejestracja: Pon Cze 14, 2010 8:03 pm

Re: Bałkany - 2 września

Postprzez Otom Ja » Czw Wrz 01, 2011 9:10 am

Dobrze, że przynajmniej Ty coś tam wiesz. Szykuje się dobra zabawa. Mam nadzieję że podczas wyjazdu organizacja będzie lepsza. Jak to było we wcześniejszych Twoich wyjazdach Paulino?
Otom Ja
 
Posty: 2
Rejestracja: Śro Sie 31, 2011 9:17 pm

Re: Bałkany - 2 września

Postprzez xyz123 » Czw Wrz 01, 2011 9:16 am

Hello,

A może ktoś wie, o której planowany jest przyjazd autokaru do Krakowa lub chociaż wyjazd z Warszawa (bo rozumiem, że ze stolicy jest start)?

Pozdrawiam
xyz123
 
Posty: 2
Rejestracja: Śro Sie 31, 2011 5:37 pm

Re: Bałkany - 2 września

Postprzez paulina » Czw Wrz 01, 2011 1:28 pm

Hej!
Z Warszawy wyjeżdżamy o 12, a w Krakowie mamy być około 17, gość z Wytwórni powiedział, żeby być już około 16 na miejscu zbiórki, czyli na placu Matejki obok pomnika grunwaldzkiego.. Nie jedzie z nami pani Zofia, za to jedzie z nami jakiś chłopak. Z rzeczy przydatnych powiedziano mi żeby nie brać górskich butów (na wyprawę w góry wystarczą zwykłe sandały), śpiwór też nie jest potrzebny. I to chyba tyle ze spraw organizacyjnych, poza tym trzeba tylko zabrać duuużo dobrego humoru ;)
Co do wyjazdów z Wytwórnią, to jest to jedna wielka przygoda, dużo się dzieje, a co do organizacji to hmm.. ;) lepiej nie mówić ;) co nie zmienia faktu, że do tej pory wakacje z Wytwórnią to były moje najlepsze wakacje :)
paulina
 
Posty: 6
Rejestracja: Pon Cze 14, 2010 8:03 pm


Wróć do Wyprawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron